Każda historia jest niepowtarzalna.

Autentycznie, Ponadczasowo, z klasą

Tworzę fotografie, które są czymś więcej niż chłodną dokumentacją, chcę pokazać emocje i relacje, a wszystko opakować w formę zgodną z zasadami estetyki, wyczucia chwili i kompozycji. Ponad „efekty specjalne” i chwilowe mody przedkładam klasyczną, ponadczasową fotografię, gdyż moim zdaniem, dobre zdjęcie nie potrzebuje udziwnień, które za 10 lat w albumie będą wyglądać trochę śmiesznie.

Podczas reportażu ślubnego zależy mi na naturalnych, niereżyserowanych ujęciach oraz na dyskretnym działaniu. Wiem jak trudno czasem jest stanąć przed obiektywem, dlatego staram się aby fotografowane osoby czuły się swobodnie. Pracuję w sposób nie przyciągający uwagi rejestrując dla Was najpiękniejsze chwile i emocje. Zazwyczaj towarzyszę Parze Młodej od przygotowań do oczepin włącznie (maksymalnie do 1:00).

Zdjęcia oddaję w specjalnie zaprojektowanych dla Was pudełkach z pendrivem. Macie je również dostępne w prywatnej galerii na mojej stronie internetowej. W mojej ofercie są również dostępne albumy.

Zapraszam również na sesje plenerowe oraz sesje narzeczeńskie!

Należę do międzynarodowego grona fotografów ślubnych skupionych w  Wedding Photojournalist Association  , a moje zdjęcia zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach organizowanych przez WPJA.

Moje umiejętności doceniono w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Prasowej Grand Press Photo- I miejsce w kategorii Portfolio 2017 za reportaż „Dzień Matki”.

Portfolio fotografii ślubnej

Zobacz więcej zdjęć na blogu

Blog

Co sądzą o mojej pracy Klienci?

 • "We really recommend Kasia as photographer for your wedding day. The preparation was very professional, all our wishes were respected. She has the perfect view for special moments. The mood of the ceremony and the party were magnificently captured. We're very happy that she was our photographer also at 5 o'clock in the morning for "plener". The photobook and the multimedia presentation we got later were great as well! TOP!"
  Annika i Tomek
 • "Polecam wszystkim Panią Kasię. Widać,że lubi to co robi i zna się na tym. My i nasi goście weselni jesteśmy zachwyceni wykonanymi przez nią zdjęciami.
  Do tego Pani Kasia podchodzi bardzo indywidualnie do klienta, starając się sprostać jak najlepiej jego oczekiwaniom."
  Natalia i Tomek
  Natalia i Tomek
 • "Doskonały kadr. świetne wyczucie chwili, umiejętne korzystanie ze światłocienia, wrażliwość na piękno i ciepła osobowość pani Katarzyny to tylko niektóre atuty 🙂 Cieszę się, że w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła nam właśnie pani Kasia. Plener także wypadł świetnie dzięki cierpliwości pani fotograf jest całkowicie naturalny bez sztucznych poz - niesamowite ile szczerych emocji można uchwycić na zdjęciu. Polecam!"
  Magda i Leszek
  Magda i Leszek
 • " Pani Kasiu,
  gorąco dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Pani profesjonalizm, dyskrecja i artystyczna czułość na najwyższym poziomie przekładają się na jakość tworzonych przez Panią obrazów. Życzymy dalszych sukcesów i mamy nadzieję na spotkania z Panią podczas kolejnych naszych życiowych wydarzeń.
  Anna i Wiesław "
  Anna i Wiesław
  Anna i Wiesław
 • "Zdjęcia z sesja są mega fajne. Wyszły niesamowicie. Dziękujemy :)"
  Karolina Andrzej
  Karolina Andrzej
 • Katarzyna i Marek Kamińscy "Miło było z Panią współpracować. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!"
  Katarzyna i Marek Kamińscy
  Katarzyna i Marek Kamińscy

Skontaktuj się i poznaj pełną ofertę fotografii ślubnej!

dane kontaktowe