Naturalne, prawdziwe, Wasze- chwile warte zapamiętania!

Rodzinne sesje zdjęciowe

Moje sesje są inspirowane życiem, naturalne, prawdziwe, pełne emocji. Dzieci szybko rosną, warto te piękne chwile zatrzymać na dłużej :). Lubię robić zarówno sesje lifestyle (gdzie uchwycona zostaje wspólna zabawa) jak i klasyczne sesje portretowe. To jaki charakter mają mieć Wasze zdjęcia decydujecie Wy- najczęściej robimy część pozowanych zdjęć i część w czasie zabawy, spaceru i innych aktywności. Do Was również należy wybór miejsca- dom lub plener, a nawet oba te miejsca w czasie jednej sesji :).

Jestem dyplomowanych fotografem- specjalizacja: fotografia artystyczna. Swoje umiejętności dodatkowo podnoszę na licznych kursach i warsztatach prowadzonych  przez czołowych polskich i zagranicznych fotografów. Dbam o bezpieczeństwo wykonanych zdjęć – fotografie zapisywane są jednocześnie na dwóch kartach pamięci.  Pracuję na profesjonalnej  lustrzance marki NIKON oraz jasnych obiektywach zapewniających wysoką jakość obrazu. 

Moje umiejętności doceniono w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Prasowej Grand Press Photo- I miejsce w kategorii Portfolio 2017 za reportaż „Dzień Matki”.

Poniżej możecie  możecie przeczytać część  referencji od zadowolonych Rodziców.

Portfolio fotografii rodzinnej

SESJE RODZINNE I DZIECIĘCE

W czasie sesji rodzinnych i dziecięcych skupiam się na ukazaniu wzajemnych relacji jakie są między członkami rodziny oraz na pokazaniu indywidualnego charakteru dziecka. Takie sesje wykonuję na dwa sposoby:

– sesja odbywa się w domu klientów gdzie dzieci czują najswobodniej, taka sesja kończy się najczęściej spacerem. Pozwala mi to uchwycić rodzinne, niepozowane życie codzienne, a w czasie spaceru stworzyć zdjęcia plenerowe.

-klasyczne sesje tylko w plenerze.

SESJE CIĄŻOWE

Spotykamy się  w Waszym domu lub w plenerze. Najlepiej sesję wykonać  pomiędzy 7-8 miesiącem ciąży. Tworzę zdjęcia naturalne, ukazujące emocje związane z oczekiwaniem na dziecko.  Sama będą dwukrotnie w ciąży oraz dzięki wielokrotnej pracy z przyszłymi Mamami doskonale wiem, jak uchwycić na zdjęciu ten wyjątkowy stan, tak aby każda Mama wyglądała pięknie! 🙂

SESJE NOWORODKOWE

Odbywają się w Waszym domu gdzie dziecko czuje się najbezpieczniej, a ja mogę udokumentować nie tylko więzi między Wami, ale też jak wygląda świat Maluszka. Stawiam na naturalność i prostotę stylizacji,  staram się pokazać charakter dziecka,  jego pierwsze spojrzenia na Rodziców, błogość gdy jest do Was przytulone. Jako mama dwójki dzieci doskonale wiem jak zadbać o Maluszka, aby sesja była dla niego bezpieczna i bezstresowa :). Całość naszego spotkania przebiega w spokojnej atmosferze, jest czas na przewijanie i karmienie, wiem również, że z malutkimi dziećmi ciężko pewne rzeczy przewidzieć, dlatego zawsze gdy to możliwe jestem elastyczna i otwarta na niespodziewane zmiany.

Nie ograniczam wiekowo sesji noworodkowych gdyż płynnie przechodzą one w sesje dziecięce.

Co sądzą o mojej pracy rodzice?

 • Zdjęcia są przepiękne po prostu zachwycające, ale co do tego nie miałam najmniejszych wątpliwości że takie będą gdy oglądałam Pani stronę i wybrałam na naszego fotografa. Jestem pełna uznania i zachwycona Pani pracą. Tego oczekiwałam i otrzymałam najpiękniejszą pamiątkę z urodzin synka.
  Edyta
 • "Co mogę napisać po sesji z Panią Kasią to: pełen profesjonalizm. Podejście do małych i dużych modeli przez Panią fotograf pozwoliło na stworzenie pięknych zdjęć. Późniejszy kontakt, jakość zdjęć i albumu - super. Ogólnie: fotograf godny polecenia."
  Magda i Sebastan
  Magda i Sebastan
 • Katarzyna i Marek Kamińscy "Miło było z Panią współpracować. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!"
  Katarzyna i Marek Kamińscy
  Katarzyna i Marek Kamińscy
 •  
  Bardzo dziękujemy, zdjęcia są świetne, będą dla nas i Marty taką pamiątką, jakiej nam brakowało. Naturalną i prawdziwą, a przy tym profesjonalnie wykonaną:)
  Rodzice Marty
  Rodzice Marty
 • Po narodzinach naszego drugiego syna bardzo zależało nam na osobistej, niestylizowanej sesji rodzinnej. Cudowna atmosfera i podejście do dzieci w trakcie zdjęć przyniosły spodziewane efekty. Koleżanka patrząc na jedno ze zdjęć stwierdziła, że aż "słychać" śmiech naszego synka. Dziękujemy raz jeszcze i bardzo, bardzo gorąco polecamy!
  Agata
  Agata

Zarezerwuj termin sesji!

KONTAKT