Czasem zdarza się tak, że swojego przyszłego męża można poznać już w szkole 🙂

….i pierwszy „chłopak” okazuje się być tym jedynym. Tak było też w wypadku Anety i Clemensa. Mimo młodego wieku parą są już od kilkunastu lat :).
Mieszkają w Niemczech, dlatego nasze pierwsze rozmowy prowadziliśmy przez Skypa, a osobiście poznaliśmy się pół roku później. Znacie to uczucie kiedy spotykacie kogoś pierwszy raz, a okazuje się, że tak miło się rozmawia jakbyście spotkali dobrego znajomego? Tak właśnie było z Anetą i Clemensem. Są fantastycznymi, ciepłymi ludźmi, a ponownie przekonałam się o tym w dniu ich ślubu.

Jako fotograf ślubny mam niezwykły przywilej poznawać ludzi w niezwykle pięknym i emocjonującym dniu  i jestem zapraszana do uwieczniania bardzo osobistych i intymnych chwil. Mogłam z bliska przyglądać się tej pięknej miłości łączącej Anetę i Clemensa, ich wzruszenie, radość, ale też uwiecznić tą niezwykle ciepłą relację jaką mają oni ze swoją Rodziną i Przyjaciółmi. Ciężko to opisać słowami, ale pewnie wiecie o czym mówię- czasem po prostu się czuje będąc na weselu to ciepło którym Para Młoda obdarza wszystkich wokół. Ja mam szczęście do takich Par :).

Jednym z najprzyjemniejszych momentów mojej pracy jest moment gdy mogę przekazać Młodym końcowy efekt mojej pracy, a takie wiadomości jak ta od Anety dodają mi skrzydeł do dalszej pracy 🙂 :

ENGLISH:
We can definitely recommend Kasia! She works very professional and knows how to do her job. She is always kind and nice, but also concentrated and prepared. She is very quiet and not obtrusive at all, after a while we forgot she was even there at the wedding taking pictuers. Her English is very good and it was no problem speeking in English together all the time. She is a great photographer and has an extra sense for the right timing, positioning and lighting. This enables her to make the most beatuiful pictures. She also works fast after the shooting and processes the pictures quickly. The resulting album she made for us was according to our wishes and imagination.
Thank you Kasia for the beautiful photo memories that you made for us!
POLSKI:
Z czystym sumieniem mozemy Kasie dalej polecic! Ona pracuje bardzo profesionalnie. Do tego jest bardzo mila, nie natrentna i umie obchodzic sie z klientami. Duzym plusem jest jej dobra znajomosc jezyka angielskiego, co w naszym przypadku bylo istotne. Jej dobry zmysl fotograficzny umozliwil jej zrobienia idelanych zdjec i sesij zdjeciowej. Zostaly szybko obrobione i album zostal wykonany wedlug naszych wyobrazen i zyczen.
Dziekujemy Kasiu za piekne zdjeciowe wspomienia!.

 


Recent Portfolios