Zdjęcia pokazują całe swoje piękno dopiero na papierze

… kiedy można je wziąć do ręki, usiąść wygodnie i odkrywać nowe detale, emocje i niuanse. Album to również jedna z nielicznych rzeczy, która pozostanie Wam po całej ślubnej zawierusze.

Albumy, które oferuję, są wynikiem moich długich poszukiwań. Skoro mają przetrwać lata i cieszyć Was przez kolejne rocznice ślubu, muszą być najwyższej jakości. Takie też znalazłam i oferuję- są bardzo eleganckie, szyte, a nie klejone, oprawione w naturalne płótno, z dużą możliwością doboru kolorystyki, nadruków, formatów, tłoczeń i papieru. Można nawet nadrukować na okładce motyw przewodni np. z zaproszeń ślubnych. Dzięki tej mnogości opcji można stworzyć album pasujący do Was.

Albumy tworzę z najwyższą starannością, układanie zdjęć w odpowiednie pary i kolejność, tak aby pasowały do siebie i opowiadały historię, to bardzo ważny element mojej pracy. Efekt końcowy i radość z oglądania albumów jest tego warta!

Każda moja Para otrzymuje zdjęcia nagrane na nośniku USB w drewnianej oprawie, który znajduje się w specjalnie oprawionym pudełku- również z możliwością wyboru kolorystyki i nadruku. Wraz z albumem tworzą bardzo zgrabny zestaw :).

Przegląd albumu Kasi i Wojtka jaki otrzymali ode mnie możecie zobaczyć tutaj! 🙂


Recent Portfolios